ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6257 ·

הודעה פורסם: 08/12/2012 - 14:58
נושא ההודעה: מחפש JIG כדי להעביר ׂGalaxy S i9000 למצב download

שלום אנשים,

הסלולרי שלי לא רוצה לעבור למצב download על ידי השילוש הקדוש, והוא לא עולה כלל. מחקירה ברשת הבנתי שאני צריך להשתמש ב־JIG כדי לשכנע את החומרה לעבור למצב download, אבל אין לי כזה.

האם יש מישהו במרכז או בחיפה שיש לו כזה? זה יחסוך לי איזה 100₪ ללכת לפלאפון ולקבל מהם רום דפוק Smile

http://lifedigital2010.wordpress.com/2011/03/05/samsung-galaxy-s-i900-bricked-screen-shows-phone-exclamation-mark-pc/

Image

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/12/2012 - 23:31
נושא ההודעה:

הטלפון שלך המצב brick לגמרי ? ???

היה מותקן לך cwm ? (אם אתה לא יודע ClockworkMod )

תנסה להדליק את הטלפון עם power + vol up או power+ vol down

או שתבדוק מה הקיצורים אצלך ...
חוץ מה boot של המכשיר עצמו אם יש לך cwm אז ייתכן שיש לך קישורים אחרים חוץ ממסך ה boot הרגיל ..

מה שהצגת זה כנראה הפתרון שיחשוב שהוא בתהליך נתונים ...

אז תקנה קונקטור ותלחים "קבל" או שתזמין מ ebay קבל + כבל micro usb
זה עולה 1$

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 08/12/2012 - 23:41
נושא ההודעה:

לא לגמרי. אבל כן... מישהו דפוק (לא אני... (*) כמובן...) צרב recovery שלא תומך במצב download (זה היה image של verizon).

ולא, זה לא קבל, זה נגד של 310k.

ואין לי מלחם בבית, ואני לא רוצה לחכות שבוע בלי סלולרי. אני אצתרך מחר ללכת לחנות שכונתית שיצרבו לי גירסה.

מה שמזכיר לי:
אנחנו לא יודעים כמה טוב לנו בארץ. ה-rom הזה שהתקנתי מלא בזבל... אבל בכמויות, והוא אפילו לא רוצה להטעין את הסוללה של המכשיר - כי היא לא מורשית. בארץ חברות הטלפוניה יחסית סלחניות...

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 09/12/2012 - 21:09
נושא ההודעה:

באימא שלי רמת הטכנאים בארץ כל כך נמוכה...

שלחתי את המכשיר לצריבה מחדש באחת החנויות באיזור שלי. כשחזרתי אמרו לי שהמכשיר מקולקל ואי אפשר היה לצרוב גרסה כי הזכרון שלו לא טוב. אז הלכתי לפלאפון ושם הדליקו את המכשיר והוא עבד... רק מלא אפליקציות קרסו... אמרו לי ללכת למרכז שירות ויצרבו לי גרסה ללא כסף.

אני מגיע הביתה נכנס ל-recovery עושה reset to factory default והמכשיר עובד שוב. עם הגרסה של פלאפון... פאק, איזה נקנקים... צרבו גרסה אבל לא עשו reset... טוב, לא גבו ממני כסף על זה.

אני ככ מזמין את ה-JIG הזה מחול לפעם הבאה שזה יקרה...

אם מישהו צריך - צרו איתי קשר בפרטי, או חפשו את השם שלי ברשת, תמצאו פרטים. אני אתן את ה-jig לצריבה ללא כסף. ואם אני יכול גם אצרוב לכם גרסה של אנדרויד.

נ.ב. הגרסה של פלאפון כזאת חרא... לא פלא שאנשים סובלים ממנה.... נבדוק אותה חודש לפני שאני עובד ל-cm10 חזרה... אין בעיות, הכל מגובה אצלי Smile

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. elcuco
  2. אורח